Sprzęt diagnostyczny

Nasza Klinika ambulatoryjna wyposażona jest w 4 najwyższej klasy aparaty ultrasonograficzne gwarantujące unikalną jakość naszej diagnostyki USG:

trzy aparaty GE Voluson E8 EXPERT to najnowocześniejsze na świecie ultrasonografy zapewniające najwyższą jakość obrazowania w technologii 3D i 3D/4D. Posiadają zastosowanie we wszystkich dziedzinach badań w ginekologii i położnictwie z możliwością badania gruczołu piersiowego. Nowa generacja jakościowa obrazu oparta jest na wprowadzeniu matrycowych sond wolumetrycznych, które pozwalają na uzyskanie jeszcze bardziej płynnego obrazowania w trybie 4D. Aparaty wyposażony sąw moduł Dopplera pozwalający na badanie przepływu krwi, co przydatne jest zarówno w położnictwie jak i ginekologii onkologicznej. Dodatkowo posiadają szereg unikatowych funkcj, m. in.: TUI (tomografia ultrasonograficzna), Omni-View (trójwymiarowy obraz wielopłaszczyznowy), zaawansowane obrazowanie kardiologiczne, przez co uznane są za najlepsze narzędzia diagnostyczne do diagnostyki serca płodu. Aparaty umożliwiają uzyskanie płynnego i czystego obrazu;
oraz aparat GE Voluson 730 PRO, wiodący na rynku aparatów USG obrazujących w technologii 3D i 3D/4D. Ultrasonograf do zastosowań we wszystkich dziedzinach ginekologii położnictwa z możliwością badania gruczołu piersiowego. Wyjątkowa technologia firmy KRETZ w dziedzinie obrazowania 3D/4D, w połączeniu z wysokiej jakości głowicami skanującymi trójwymiarowo, gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych mających akceptację FDA. Obrazowanie w trybie 4D zapewnia uzyskanie płynnych obrazów. Aparat wyposażony jest w moduł Dopplera pozwalający na badanie przepływu krwi, co przydatne jest zarówno w położnictwie jak i ginekologii onkologicznej.

Kolposkop
Poradnia wyposażona jest w nowoczesny wideokolposkop VC HD-1000 firmy Medi.com z kamerą o wysokiej rozdzielczości dającą czysty, ostry obraz o dużej dynamice barw prezentowany na monitorze LCD umieszczonym w polu widzenia pacjentki.

Kardiotokograf (KTG)
Posiadamy nowoczesny kardiotokograf Smart 1 niemieckiej firmy Medical ECONET.