O nas

Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED inne od wszystkich:

  • największe doświadczenie w ginekologiczno-położniczej opiece ambulatoryjnej we Wrocławiu,
  • unikalna wiedza lekarzy oraz wyjątkowa empatia do pacjentek,
  • ponad 24 lat doświadczenia,
  • ponad 100.000 zadowolonych pacjentek,
  • ponad 10.000 ciąż zakończonych sukcesem,
  • najwyższa skuteczność diagnostyczno-terapeutyczna z zastosowaniem założeń medycyny precyzyjnej (indywidualizacja postępowania z optymalizacją efektu leczniczego)

Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED to nowoczesna ambulatoryjna klinika ginekologiczno-położnicza o światowym standardzie opieki, dysponująca najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem medycznym.

Nasza kadra medyczna wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz położne i pielęgniarki, wszyscy z ponad 20-letnim doświadczeniem szpitalnym oraz ambulatoryjnym.

W ultrasonografii prenatalnej należymy do elitarnej grupy lekarzy w Polsce (zaledwie kilkudziesięciu ginekologów w całym kraju) a także na świecie, których jakość diagnostyki przechodzi pozytywnie coroczny audyt Fundacji Medycyny Płodowej oraz, którzy posiadają certyfikaty umiejętności umożliwiające wykorzystanie wszystkich możliwości algorytmów FMF oceny ryzyka dla ciąży. Tylko tacy specjaliści mogą zapewnić najwyższe bezpieczeństwo w opiece nad ciążą.

CORFAMED jako jedna z nielicznych placówek standaryzuje postępowanie wszystkich swoich lekarzy w oparciu o najnowsze wytyczne oraz opinie ekspertów, organizacji naukowych o najwyższym autorytecie merytorycznym, realizując od wielu lat autorski program kształcenia ustawicznego CONTINUOUS QUALITY IMPROVEMENT PROJECT („SKY” PROJECT). Korzystając z wizyt u różnych lekarzy w CORFAMEDZIE pacjentka nie musi się obawiać, że ich postępowanie będzie odmienne – jedna placówka – wspólne standardy postępowania.

Poziom wiedzy oraz doświadczenie naszych lekarzy w połączeniu z otwartością na najnowsze metody diagnostyczne i terapeutyczne pozwalają CORFAMEDOWI, jako jednej z niewielu placówek prywatnych w Polsce, na istotną aktywność na prestiżowych międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych (szczegóły dostępne na www.corfamed.pl w zakładce „Innowacyjność i nauka”).

Należymy do nielicznego w Polsce grona placówek dysponujących trzema najwyższej klasy ultrasonografami Voluson E8 Expert HD live 3D/4D umożliwiającymi uzyskanie obrazu wyjątkowo realistycznego, ze zdolnością obrazowania istotnych szczegółów w czasie rzeczywistym.

Profesjonalizm, przyjazna atmosfera, komfort, zrozumienie i wychodzenie naprzeciw potrzebom pacjentek to nasz cel.

Nasze wysiłki koncentrujemy na indywidualnej merytorycznej pracy z pacjentką w gabinecie lekarskim.