Maybebaby.pl

Wrocławska marka, która od lat fotografuje dzieciaki i całe rodziny. 

Maybebaby.pl to profesjonalne sesje zdjęciowe: rodzinne, dziecięce, noworodkowe, niemowlęce, ciążowe, kobiece. Całe kampanie foto branży dziecięcej, zdjęcia biznesowe, wszelkie wysmakowane stylizacje i życzenia.
Jako mamy małych dzieci, robimy takie sesje, o których same marzymy dla swoich rodzin. Wiemy, czego oczekują nasi klienci. Wiemy jak sprawić, aby dzieci świetnie się bawiły i czuły komfortowo na sesji. To gwarant dobrych efektów. Minimalizm i klasyka z domieszką magii i bajki to nasza wizytówka, zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio. Oferta dla każdego: prostota w dobrym stylu, różnorodność sesji. Stylizacja, dobra, prosta scenografia. Naturalnie, pięknie, z emocją. Pasja! Zapewniamy wizaż i pełną koordynację sesji. Stale się inspirujemy, patrzymy kadrami. Jesteśmy, by tworzyć wymarzone sesje, idealne ujęcia. Wykształcony, doświadczony fotograf zawsze w pełnej gotowości na uchwycenie najlepszej chwili. Pracujemy w dwuosobowym teamie, aby nie tracić najcenniejszych sekund. Dlatego stylizujemy, koordynujemy sesje dla złapania perfekcyjnych ujęć dopieszczanych w postprodukcji.

Sesje noworodkowe mogą odbywać się w studio lub u maleństwa w domu. Kadry przygotowuje przeszkolona w pozycjonowaniu noworodków Ula, która także przeszkolona jest w pierwszej pomocy najmłodszych oraz stale rozwija się warsztatowo. Noworodki są zatem w najlepszych rękach – jest bezpiecznie, spokojnie, solidnie i bardzo pięknie…  Opcja przed i po porodzie zawsze w dobrej cenie w pakiecie.  Tak samo pasjonujące są dla nas duże produkcje, jak i mniejsze, prywatne sesje. To rodziny dają nam fantastyczną energię, to dzieci napędzają nas profesjonalnie.
Mamy najfajniejszą pracę na świecie i jesteśmy gotowe na każdą nową przygodę fotograficzną i każde wyzwanie.  Zapraszamy do współpracy i tworzenia najlepszych kadrów razem z nami podczas sesji zdjęciowej

Drużyna Maybebaby.pl
www.maybebaby.pl
www.facebook.com/maybebaby.pl.www